ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

قرص تاخیری خیلی قوی آمریکایی

یک قرص تاخیری خیلی قوی آمریکایی به طور بالقوه میتواند به طولانیتر شدن عملکرد جنسی کمک کنند. تقریباً از هر سه مرد، یک نفر انزال زودرس را تجربه میکند. به این معنی که در یک دقیقه یا کمتر از شروع رابطه جنسی نفوذی، به طور غیرقابل کنترلی انزال میکند. اکثر مردان و همسران آن ها که با انزال زودرس سروکار دارند، به طور معمول راضی به این شرایط نیستند. استفاده از قرص های تاخیری اولین تلاش برای مدیریت زود انزالی است که قرص خیلی قوی آمریکایی پیشنهادی در همین راستا می باشد. جهت دریافت مشاوره جنسی تلفنی در این زمینه کلیک کنید.

تماس با مشاور

 

قرص های تاخیری چیست؟

قرص های تاخیری که به طور بالقوه می توانند به ماندگاری طولانی تر در رختخواب کمک کنند در دو دسته اصلی قرار می گیرند؛ داروهای تجویزی (Rx) و قرص های بدون نسخه (OTC). قرصهای تاخیری بدون نسخه را میتوانید به صورت آنلاین یا حضوری از داروخانه ها تهیه کنید. با این حال، شواهد کمی وجود دارد که تاثیر واقعی آن ها را تایید کرده و نشان دهد که می توانند زود انزالی را با موفقیت درمان و انزال را به تاخیر بیاندازند. اگر به دنبال قرص های تاخیری هستید که واقعاً مؤثر باشند، ارزش آن را دارد که به دنبال داروهای تجویزی تحت نظارت پزشک باشید.
برخی از پزشکان موافق هستند که داروهای خاصی پتانسیل توقف انزال زودرس را دارند. این داروهای خاص همان چیزی است که بهعنوان استفاده بدون برچسب شناخته میشود؛ زیرا در ابتدا برای درمان افسردگی ساخته شده بودند. داروهایی مانند داروهای ضد افسردگی، قرص های ضد اضطراب، مهارکننده های فسفودی استراز (PDE) و قرص های اختلال نعوظ.
پزشکان در مورد نسخهها محدودیتهای زیادی ندارند و تقریباً میتوانند هر داروی قانونی را به هر دلیلی تجویز کنند. بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که یک پزشک نتواند به طور مثال دارویی را که برای درمان افسردگی استفاده میشود تجویز کند و آن را برای درمان انزال زودرس و با هدف افزایش زمان انزال در مردان استفاده کند، به خصوص اینکه داروی مورد نظر چنین تأثیر درمانی مورد انتظار را داشته باشد.

انزال زودرس

انزال زودرس (PE) زمانی اتفاق میافتد که یک مرد در حین رابطه جنسی زودتر از آنچه خودش و شریک جنسی اش دوست دارد انزال میکند. انزال زودرس یک بیماری شایع و قابل درمان است که از هر 3 مرد 1 نفر آن را در مقطعی از زندگی خود تجربه می کند. از نظر پزشکی، PE انزالی را توصیف می کند که زودتر از حد مطلوب یا مورد نظر اتفاق می افتد، معمولاً در عرض یک دقیقه پس از دخول. بسیاری از مردانی که نگران زود انزالی هستند، معیار پزشکی برای تشخیص را ندارند. PE ممکن است اولیه باشد، که به شرایطی اشاره دارد که در تمام طول زندگی خود داشته اید. اما PE نیز ممکن است ثانویه باشد. این بدان معنی است که شما پس از تجربه های جنسی که در آن انزال زودرس مشکلی نداشت، به این شرایط دست می یابید. لازم به ذکر است برای درمان زود انزالی تغذیه سالم و استفاده برخی مواد غذایی می تواند اثر بخش باشد. مطالعه مقاله «برای درمان زود انزالی چی بخوریم؟» توصیه می شود.  
قرص تاخیری خیلی قوی آمریکایی

انواع قرص های تاخیری

ابتدا با بررسی قرص های تاخیری گیاهی آغاز می کنیم. اغلب می شنوید که مکمل های گیاهی به عنوان راهی برای افزایش استقامت جنسی مردان و درمان انزال زودرس با نام قرص تاخیری قوی تبلیغ می شوند. اما وقتی به داروهای گیاهی که در حال حاضر در بازار هستند نگاهی بیندازید، چند نکته کلیدی برجسته می شود. اول اینکه برندهای مختلف اغلب ترکیبات بسیار متفاوتی از مواد تشکیل دهنده دارند. دوم اینکه بسیاری از برندها ادعاهای اغراق آمیز و حتی آسیب زایی در مورد اثربخشی خود دارند و گاهی نسبت به محصولات رقیب هشدار می دهند و ادعاهای متناقضی را ایجاد می کنند. با این حال، یک عنصر مشترک در بسیاری از این محصولات وجود دارد و از طرفی برخی از یافته ها و خودگزارشگری ها نشان می دهد که مصرف این قرص ها ممکن است کار کند.

1-قرص تاخیری قوی گیاهی، مخمر سنت جان

خار مریم گیاهی است که در بسیاری از مکملها استفاده میشود و تصور میشود که به درمان انواع بیماریها از جمله افسردگی دوران پساقاعدگی، التیام زخم در صورت استفاده مستقیم روی پوست موثر است. حداقل دو مطالعه به این نتیجه رسیدهاند که این یک درمان بالقوه امیدوارکننده است. از جمله مطالعه سال 2010 روی 50 مرد مبتلا به زودانزالی که نشان داد این گیاه با افزایش ناقل عصبی سروتونین در مغز به انزال زودرس و تاخیر در انزال کمک می کند. به نظر می رسد خار مریم بر توانایی مجرای دفران (لوله حامل اسپرم) برای انقباضات حین انزال تأثیر می گذارد که مکانیسم دیگری از تاثیرگذاری این گیاه است و به طور بالقوه از انزال زودرس جلوگیری می کند.

2-قرص های تاخیری تجویزی

داپوکستین به دسته ای از داروهای ضد افسردگی به نام مهارکننده های انتخابی بازجذب سروتونین تعلق دارد و توانایی مغز برای بازجذب سروتونین را که خلق و تنظیم می کند، کند کرده و کاهش می دهد. اجازه دادن به سروتونین برای فعال ماندن در مغز برای مدت طولانیتر میتواند حس بهتری از آرامش اعصاب ایجاد کند. داپوکستین سریع الاثر است اما به سرعت از بدن دفع می شود. به این معنی که مهار بازجذب سروتونین خیلی طول نمی کشد. یکی از عوارض جانبی قابل توجه داپوکستین و سایر داروهای SSRI این است که به انزال زودرس کمک می کنند. کارآزماییهای بالینی نشان دادهاند که داپوکستین میتواند انزال زودرس را چند دقیقه به تاخیر بیندازد.
این ویژگی همراه با ماهیت اثر سریع و سریع دفع شدن دارو، آن را به انتخابی معقول برای استفاده گاه به گاه به عنوان قرصی که ماندگاری بیشتری در رختخواب دارد تبدیل می کند و می توان از آن تحت عنوان قرص تاخیری قوی یاد کرد. با این حال علاوه بر اینکه سازمان غذا و دارو نیز داپوکستین را به عنوان گزینه درمانی انزال زودرس رد کرده است، یک بررسی در سال ۲۰۱۷ نشان داد که میزان قطع داپوکستین در بین مردانی که آن را به عنوان قرص تاخیری مصرف میکردند بسیار بالا بود. بسیاری دیگر از مردان به دلیل هزینه، عوارض جانبی و نارضایتی از نتایج، دارو را قطع کردند.

3-سرترالین و ترامادول

سرترالین یا آسنترا که بیشتر با نام تجاری زولافت Zoloft شناخته می شود، یکی دیگر از SSRI ها می باشد. مردانی که از این دارو مصرف می کنند مدت زمان بیشتری برای انزال صرف می کنند که نشان می دهد سرترالین یک روش مناسب برای تاخیر در انزال است. با افزایش دوز، مردان بیشتر و بیشتری ناتوانی در رسیدن به ارگاسم را گزارش کردند که نشان می دهد یافتن دوز بهینه ضروری است. عوارض جانبی SSRI ها عصبی بودن، خشکی دهان، دل درد و لرزش، حالت تهوع و اسهال و یبوست، سرگیجه و خستگی، سردرد و استفراغ، اختلالات خواب، تعریق بیش از حد، کاهش یا افزایش اشتها و تغییرات وزن، تغییر در میل جنسی یا عملکرد جنسی را شامل می شود.
ترامادول یک مسکن قوی و شبه مخدر است که اغلب برای درمان درد تجویز می شود. اما گاهی اوقات برای تاخیر در انزال نیز مصرف می شود و طبق مطالعات واقعا در ایجاد تاخیر انزال موثر است. کاملاً مشخص نیست که ترامادول چگونه برای به تاخیر انداختن انزال کار می کند اما مشاهدات حاکی از این است که تمایل به مهار بازجذب انتقال دهنده های عصبی نوراپی نفرین و سروتونین دارد که نشان می دهد مکانیسم اثر شبیه به SSRI ها می باشد.

4-مهارکننده های فسفودی استراز-5 (PDE-5)

مهارکننده های فسفودی را به عنوان داروهای اختلال نعوظ می شناسید. مانند سیلدنافیل (ویاگرا)، تادالافیل (سیالیس) و واردنافیل (لویترا). این داروها جریان خون در آلت تناسلی را افزایش داده و به مردان کمک می کنند نعوظ را حفظ کنند و انزال را به تاخیر بیاندازند. به عنوان مثال سیلدنافیل یک درمان بسیار موثر و ایمن برای انزال زودرس است و می تواند با افزایش مدت زمان رابطه، باعث درمان زود انزالی می شود.
اگرچه تفاوت های فردی نیز وجود داشته و برخی تاثیری روی تاخیر انزال گزارش نکردند. صرفا رضایت جنسی مردان مبتلا به زودانزالی را تا حدی به این دلیل که مدت زمان لازم برای نعوظ مجدد مردان پس از انزال را کاهش می دهد، افزایش داده بود. عوارض جانبی مهارکننده های فسفودی استراز ۵ شامل سردرد و گرگرفتگی عضلات، احتقان بینی، سوزش سر دل، نازوفارنژیت، خونریزی بینی، افزایش حساسیت به نور، سوء هاضمه می باشد.  

قرص تاخیری خیلی قوی آمریکایی

سیلدنافیل موجود در بازار که به عنوان پایه برای قرص ویاگرا مصرف می شود، با نام های متفاوت تجاری قرص های تاخیری عرضه می شود. اما قرص ویاگرا با هر شکل و شمایل و با هر نامی که یافت شود در اصل برای مدیریت و درمان اختلال های جنسی در مردان تولید می شوند. در این بین برخی دنبال قرص تاخیری خیلی قوی امریکایی هستند که بشود در کمترین زمان ممکن به بهترین نتیجه دست یابند. در ادامه به معرفی قرص تاخیری خیلی قوی امریکایی قرمز کانگورو پرداخته می شود.

1-قرص تاخیری خیلی قوی آمریکایی ویاگرا کانگورو

قرص ویاگرا کانگورو همزمان برای درمان اختلال نعوظ و انزال زودرس در مردان به کار می رود. از آنجایی که در عصر حاضر کمترین مشکلی وجود دارد که برای آن راه حلی پیدا نشده باشد در این زمینه نیز در نتیجه تلاش های مداوم راهی برای بهبود و کنترل پیدا و به هدف تاخیر در انزال دست پیدا کرده اند. قرص قرمز کانگورو مشابه نمونه های دیگر قرص ها که با هدف تاخیر در انزال تولید و مصرف می شود عملکردی یکسان داشته و صرفا از بعضی جهات متفاوت عمل می کند و آن اینکه به صورت گیاهی تهیه و تولید می شود. ساختار تشکیل شده این قرص از گیاهانی مشتق شده است که در درمان انواع اختلالات جنسی تاثیر زیادی دارند. 
در درمان اختلال نعوظ و حفظ آن در طول رابطه جنسی. توجه به این نکته مهم است که هنگام تشخیص یک مشکل قبل از اقدام به درمان بهتر است علل به وجود آمدن مشکل بررسی شود تا بهترین درمان با کمترین عوارض انتخاب شود. ترجیح برخی از مردم استفاده از داروهای گیاهی به جای داروهای تجویزی شیمیایی می باشد که قرص قرمز ویاگرای کانگورو نیز از جمله همین داروهای گیاهی به شمار می رود. ترکیبات به کار رفته در این دارو شامل مواردی از جمله خیار دریایی و زعفران و جنیسیگ کره ای و سایر گیاهان موثر در تاخیر می باشد.

2-مزیت قرص تاخیری خیلی قوی آمریکایی

بنا به خود گزارش دهی مصرف کنندگان در کارآزمایی های بالینی، عارضه حاد و جدی بعد از مصرف این قرص رخ نداده است. افرادی که به طور مداوم از این دارو مصرف می کنند به بهبود رضایت زناشویی اشاره داشته و از افزایش کیفیت در رابطه اظهار رضایت داشته اند. با تمام این توضیحات بهتر است قبل از مصرف به طور کامل درباره قرص با توجه به شرایط فردی اطلاعات لازم از متخصص دریافت شود.

3-تاثیر قرص تاخیری خیلی قوی آمریکایی

در حالی که شواهدی وجود دارد مبنی بر اینکه بسیاری از قرص های متفاوت تاخیری هستند و درمان انزال زودرس را تأیید میکند، مهم است به این نکته توجه داشته باشید که هیچ یک از این داروها درمان جادویی نیستند و باید برای حفظ اثرات، مصرف آنها را ادامه دهید. همچنین، در حالی که این داروها ممکن است به برخی از مردان کمک کند، برای همه موثر نیستند. همچنین، به خاطر داشته باشید در حالی که برخی از مطالعات افزایش چشمگیر میانگین (IELT) را نشان میدهند، صرفا میانگین هستند و منعکسکننده اثراتی نیستند که برای همه رخ می دهد. به طور کلی، قرصی که فوراً باعث می شود هر مردی تمام شب را در اوج مانده و زمین و زمان را از فرط قوای جنسی بالا در هم بشکند و همچنان برای انزال دوام بیاورد و تاخیر داشته باشد، وجود ندارد. مطالعه مقاله «بهترین قرص تقویتی برای آقایان» توصیه می شود.  
درمان جایگزین قرص تاخیری خیلی قوی آمریکایی

درمان جایگزین قرص تاخیری خیلی قوی آمریکایی

اسپری های حساسیت زدا و اسپری تاخیری، مانند پرومسنت، یک راه حل پزشکی بر اساس تقاضا برای تاخیر در انزال به شمار می رود و به توصیه بیشتر متخصصان اورولوژی مفید بوده و تجویز میشوند. این اسپری حاوی ماده بی حس کننده موضعی لیدوکائین است که به آرامی حس آلت تناسلی شما را از بین برده و به شما امکان می دهد در حین مقاربت احساس کمتری داشته باشید و در نتیجه انزال را به تاخیر می اندازد. بخش مهم این است که شما همچنان می توانید احساسات عالی جنسی را تجربه کنید، فقط با شدت اندکی کمتر، بنابراین همچنان می توانید از یک ارگاسم رضایت بخش لذت ببرید. به سادگی اسپری را ده دقیقه قبل از مقاربت استفاده کنید. در این قسمت مطالعه مقاله «اسپری تاخیری را کجا بزنیم؟» پیشنهاد می شود.

1-تمرینات کگل

تمرینات کگل باعث تقویت عضلات قاعده آلت تناسلی می شود که اغلب برای کنترل بی اختیاری ادراری استفاده می شود. در عین حال می تواند به مرور زمان توانایی شما را برای به تاخیر انداختن انزال افزایش دهد. برای اجرای آن ها ماهیچه های قاعده آلت تناسلی خود را برای پنج شمارش آهسته منقبض کنید. این ماهیچه ها را برای پنج عدد آهسته رها کنید. این کار را با ده تکرار، سه بار در روز انجام دهید.

2-روش لبه زدن

این تمرین را میتوان هنگام خود ارضایی یا در حین رابطه جنسی با شریک زندگی انجام داد. هدف این است که به شما کمک کند نقطه بدون بازگشت را شناسایی کنید که پس از آن انزال اجتناب ناپذیر است. با نزدیک شدن به ارگاسم، تحریک را متوقف کنید و به آلت تناسلی خود فرصت استراحت دهید. سپس دوباره تحریک را شروع کنید. ممکن است گاهی اوقات زیاده روی کنید و زود انزال کنید. اشکالی ندارد؛ با گذشت زمان، شما در تشخیص احساسات فیزیکی نقطه بدون بازگشت خود ماهر خواهید شد و تحریک را در طول رابطه جنسی برای به تاخیر انداختن آن تنظیم خواهید کرد. برای دریافت مشاوره روانشناسی در این زمینه کلیک نمایید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*