ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

دیدن عشق اول بعد از سال ها

دیدن عشق اول بعد از سال ها چقدر مخرب است؟ هیچ عشقی مانند عشق اول وجود ندارد. همیشه در قلب همه جای خاصی دارد و همه افرادی را که با آنها رابطه برقرار می کنید با عشق اول خود مقایسه می کنید. ممکن است پس از مدتی جدا شوید. با فرد دیگری ازدواج کنید یا حتی گذشته دوست داشتنی خود را به خاک بسپارید. جرقه و احساس عاطفی دیدار دوباره با عشق اول می تواند دوباره شعله عشق را روش کند. اما آیا رابطه دوباره کار درستی است یا خیر؟ برای دریافت مشاوره روابط عاطفی کلیک کنید.

تماس با مشاور

 

چالش های دیدن عشق اول بعد از سال ها

چرا عشق اول اینقدر قدرتمند است، زیرا انباشته شدن جزئیات کوچک است که آن را مهم می کند. پر از احساسات شدید و پرشور است که فکر می‌کنید برای همیشه باقی خواهند ماند، این ممکن است دلیلی باشد که همه می‌گویند فراموش کردن عشق اول سخت است. با این حال، کاملاً منطقی است زیرا این اولین باری است که واقعاً فردی خارج از خانواده خود را دوست دارید و احساس می کنید که او را بسیار زیاد دوست دارید. حتی وقتی آن رابطه به پایان می رسد، به عنوان بخش بزرگی از شخصیت شما باقی می ماند.
بنابراین اگر تعجب می‌کردید، در اینجا دلایلی وجود دارد که چرا دیدن عشق اول چالش برانگیز است. شما همیشه عشق اول خود را به خوبی به یاد می آورید. آنها اثری در مغز شما به جا می گذارند.اغلب چیزی تقریباً جادویی در مورد اولین باری که قلبمان را به شخص دیگری دادیم وجود دارد.ممکن است از بین رفته باشد، ممکن است با اشک و درد دل به پایان برسد، زیرا وعده عشق به ناامیدی تبدیل شده است.

1-اضطراب دیدار دوباره

شما سطوح جدیدی از اضطراب را تجربه خواهید کرد.این کاملاً طبیعی است اما رسیدگی به آن دشوار خواهد بود!شما در شرف برقراری مجدد ارتباط با فردی هستید که جایگاه بسیار ویژه ای در قلب شما دارد البته، شما مضطرب خواهید بود.تمام تلاش خود را برای مدیریت اضطراب خود انجام دهید تا آن را تحت تأثیر قرار ندهد.راه های زیادی برای انجام این کار وجود دارد، از تمرینات تنفس عمیق گرفته تا یوگا و صحبت با یک درمانگر. اشتباهی که بسیاری از مردم هنگام برقراری ارتباط سالم با یک عشق قدیمی مرتکب می شوند، آماده نشدن برای تنش دوباره است.
این فرصتی است که یک بار در زندگی می‌آید و می‌توانید آن را با کسی که زمانی عمیقاً به او اهمیت می‌دادید، تجربه کنید.به خودتان اجازه دهید این هیجان را احساس کنید و از آن لذت ببرید.ممکن است متوجه شوید که در حال رویاپردازی در مورد آینده هستید.اشکالی ندارد، فقط زیاد افراط نکنید.برای همه چیز کافی است قدم بردارید و از لحظه‌هایی که می‌آیند لذت ببرید. بعد از این همه مدت هر دوی شما افراد بسیار متفاوتی هستید.
اضطراب دیدار دوباره

2-نشان دادن خود واقعی و فکر کردن به آینده رابطه

به یاد داشته باشید که خودتان باشید، این همان کسی است که او می خواهد.ممکن است وسوسه شوید که سعی کنید خاص به نظر برسید، به خصوص اگر فکر می کنید که اومی خواهند نسخه متفاوتی از شما را بعد از این همه سال ببینند.اما این برای هیچ یک از شما منصفانه نیست او می خواهد شما واقعی را ببیند، همان کسی که اکنون هستید همان کسی که سال‌ها پیش عاشقش شده بود.
قبل از شروع رابطه عاشقانه، فکر کنید که آیا می توانید آینده ای واقعی را با هم تصور کنید.مطمئناً، هیجان دوباره‌ی عاشقانه می‌تواند دوچندان هیجان‌انگیز باشد، اما درد جدایی، اگر دوباره به نتیجه نرسد، می‌تواند دوچندان خردکننده باشد. هر زوجی که خود را در یک رابطه دوباره خود، هم پیوند دوباره را جذاب تر می بینند و هم جدایی احتمالی را سخت تر. به خصوص اگر زمان زیادی طول کشید تا از عشق اول خود خلاص شوید و بهبود پیدا کنید، ممکن است بخواهید تصمیم بگیرید که آیا هر ملاقات مجدد ارزش ریسک کردن را دارد یا خیر. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه عشق اشتباه کلیک کنید.

3-دیدن عشق اول بعد از سال ها | تعیین هدف از دیدار دوباره

در نظر گرفتن اینکه چه چیزی از این اتحاد مجدد می خواهید مفید باشد. اگر مدتی است که در ذهن شماست که به دنبال عشق اول خود بگردید، چرا؟شاید چیز خاصی وجود داشته باشد که امیدوارید آن را پیدا کنید.لذت برقراری ارتباط مجدد با فردی از گذشته ما می تواند فوق العاده لذت بخش باشد. و شما ممکن است فقط به دنبال به دنبال یک تجدید خاطره باشید تا ببینید عشق اول شما چگونه است و زندگی چگونه برای آنها رقم خورده است.آیا شما فقط کنجکاو و بدون انتظار هستید؟ یا فراتر از آن، آیا ایده ای دارید که پس از برقراری تماس مجدد از آنها چه می خواهید؟ همچنین درمورد عشق اول زنان بخوانید.
به عنوان مثال، شاید شما به دنبال این هستید که دوباره به زندگی یکدیگر بپیوندید و ببینید آیا دوستی امکان پذیر است یا خیر.یا ممکن است آرزوهایی در سر داشته باشید که دوباره دور هم جمع شوید و دوباره از جایی که کار را به پایان رساندید شروع کنید. به جای عجله کردن، ممکن است بخواهید مدتی را صرف فکر کردن به آنچه واقعاً از این دیدار مجدد دارید بگذرانید.

4-جلوگیری از توهمات

نکات مثبت بالقوه زیادی وجود دارد که می تواند از دیدار مجدد با عشق اول حاصل شود.اما ما نیز تمایل به رمانتیک کردن گذشته داریم. به همین دلیل مهم است که بپرسیم آیا روزهای خوب گذشته واقعاً خوب بوده اند یا خیر. آیا وقتی از هم جدا شدید هنوز عاشق هم بودید یا از همه خسته شده بودید، تفاهم نداشتید و ... و  جدایی را برای آرامش و راحتی خود انتخاب کردید. حافظه عادت انتخابی دارد که وقتی با چشمان پر از حسرت به چیزها نگاه می کنیم، نکات منفی را کنار بزند. اتفاق مشابهی اغلب در مورد عشق های اول نیز رخ می دهد. این درخشش افسانه ای نور ناب به آنها داده شده است. شاید واقعی باشد، اما شاید یک توهم باشد. در هر رابطه ای، لحظات خوب و بد وجود دارد. فقط خوبی ها را به خاطر بسپارید و بدی ها را از بین ببرید. چرا از اول جدا شدید و چه چیزی تغییر کرده است؟ برخی از زوج‌ها وقتی جوان‌تر هستند متوجه می‌شوند که در حالی که رابطه خوب بود اما شرایط زمانی عالی نبود. همچنین درمورد دیدار بعد از جدایی بخوانید.

5-دیدن عشق اول بعد از سال ها | توجه به تغییرات هر دو نفر

یکی از دلایلی که روابط به درستی انجام نمی شود این است که به جای اینکه به افراد اجازه دهیم همان چیزی باشند که هستند، اغلب سعی می کنیم آنها را به شکلی که دوست داریم، در آوریم.  این یک دام احتمالی است که دهه‌ها پس از جدایی دوباره با عشق اول شما پیوند می‌خورد.شما ممکن است تصور قوی از اینکه آن‌ها در آن زمان چه کسانی بودند داشته باشید، این احتمال وجود دارد که برخی چیزها ثابت مانده باشند.
اما در جهت خوب یا بد، همه ما در طول زمان تغییر می کنیم. اگر امیدوارید عشق این بار موفق شود، این می تواند یک چیز مثبت باشد.سرسختی جوانی می تواند در بزرگسالی راه را برای خردمندی بیشتر باز کند. همانطور که هر دوی شما زندگی کرده اید و یاد گرفته اید، مطمئناً به عنوان یک فرد رشد کرده و بالغ تغییر خواهید کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه بهبود روابط عاطفی کلیک کنید.
شناخت انگیزه خود از دیدار دوباره عشق اول

6-شناخت انگیزه خود

آیا از مجردی به ستوه آمده اید و نگران هستید که دیگر هرگز عشق پیدا نخواهید کرد؟ در رابطه با مشکلات هستید و به دنبال راه حلی هستید؟ آیا به تازگی یک جدایی ناخوشایند را پشت سر گذاشته اید و به دنبال آرامش در گذشته هستید؟ وقتی مجرد هستیم یا جدایی را به طور کامل قبول نکرده‌ایم، احتمالاً در مورد شرکای سابق مثبت فکر می‌کنیم،  این می‌تواند تا حدودی دلیل وصلت مجدد باشد. ظاهراً، مردان عادت بیشتری به فکر کردن در مورد عشقی دارند که از بین رفته است، بنابراین اگر تا به حال از خود پرسیده اید که “آیا پسرها هرگز عشق اول خود را فراموش می کنند؟” ممکن است پاسخ منفی باشد.
ایده خوبی است که عمیقاً کنجکاوی کنید و از خود بپرسید که آیا میل به دیدار مجدد با عشق اول واقعاً مربوط به آنها و احساسات واقعی شما است که هنوز نسبت به آنها دارید یا اینکه آیا به دنبال چیزی هستید و سعی می کنید آن احساسات را به یک دوست سابق القا کنید. یک راه خوب برای بررسی اینکه آیا عشق اول خود را فرافکنی می کنید یا خیر این است که از خود سؤالات مهمی بپرسید:
  • آیا ما هر دو نسبت به هم احساسی داریم؟
  • اگر به خوبی با هم ارتباط برقرار می کردیم چرا جدا شدیم؟
  • آیا ما به دلایل کوچک یا موقعیتی یا چیزی بسیار عمیق تر از هم جدا شدیم؟ برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه دل کندن از عشق بخوانید.
این می تواند به شما کمک کند تا بینش بهتری در مورد اینکه آیا به دنبال اولین عشق خود برای رفع مشکلات خاصی هستید که در حال حاضر با آن مواجه هستید، به دست آورید.

7-دیدن عشق اول بعد از سال ها | شناخت مجدد یکدیگر

هیجان و وعده یک فرصت دوباره برای دیدار با عشق قدیمی می تواند به این معنی باشد که عجله کردن وسوسه انگیز است.علیرغم حس آشنایی قوی که ممکن است داشته باشید، بسته به مدت زمانی که از هم دور بوده اید، چیزهای زیادی برای شناختن دوباره در مورد یکدیگر وجود دارد. برخی چیزها ممکن است ثابت بمانند، اما مردم تمایل ندارند. تجربیاتی که هر دوی شما در تمام این مدت جدا از هم داشته اید، مطمئناً شما را تغییر داده است.تا حدی باید با نگرش تازه به این شروع تازه برخورد کرد.این ایده خوبی است که وقت خود را صرف شناخت مجدد یکدیگر بدون انتظار یا فرافکنی کنید. برای دریافت مشاوره تلفنی فردی کلیک کنید.
برخی از قوانین مشابهی اعمال می شود که گویی برای اولین بار قرار ملاقات و قرار ملاقات می گذارید. سوالات زیادی بپرسید، اجازه دهید همه چیز با سرعت خودش پیشرفت کند و آماده باشید تا با جریان پیش بروید.هر روز را در یک زمان اختصاص دهید و سعی کنید به جای اینکه از خودتان جلوتر بروید، در لحظه حال بمانید. عجله ای نیست.

8-توجه به موقعیت

اگر می‌دانید که هنوز احساسات عاشقانه‌ای نسبت به عشق اول خود دارید، اما در حال حاضر در یک رابطه متعهد دیگر هستید، به طور جدی فکر کنید که آیا این ایده خوبی است یا خیر.برقراری ارتباط مجدد با اولین عشق در حالی که متاهل هستید، همیشه یک بازی خطرناک است. مردم ممکن است همیشه به دنبال یک رابطه جنسی نباشند، اما واقعیت این است که امور ناگوار خود به خود اتفاق نمی‌افتند. معمولا شرایط آینده نتیجه مجموعه ای از انتخاب های بالقوه کوچک و بی اهمیت هستند که به صورت جداگانه انجام می شوند، اما این شما را در مسیر خاصی قرار می دهد. میل کوتاه مدت می تواند عواقب بلند مدتی برای شما و افرادی که به آنها اهمیت می دهید داشته باشد.

9-دیدن عشق اول بعد از سال ها و به یاد آوردن دلیل جدایی

هیچ کس منتظر اولین جدایی خود نیست، اما همه چیز آنطور که برنامه ریزی شده پیش نمی رود. بنابراین، در حالی که به زمان زیبا و خاطره انگیزی که با هم گذرانده اید فکر می کنید، دلیل جدایی را به خاطر بسپارید.شما باید اتحاد مجدد را به درستی تجزیه و تحلیل کنید و مطمئن شوید که هر دوی شما حاضرید این بار با هم پیر شوید.ممکن است اوضاع کمی احساسی و عاشقانه شود و ممکن است دوباره جرقه را تجربه کنید، اما گام‌های حسابگرانه بردارید. شما نمی خواهید این بار آسیب ببینید. برای دریافت خدمات مشاوره روانشناسی کلیک کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*