ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

فرق کاندوم تاخیری با خاردار

فرق کاندوم تاخیری با خاردار چیست؟ زمانی که هدف شما ماندگاری بیشتر در رختخواب است، استفاده از کاندوم تاخیری مناسب است. کاندوم های تاخیری به تاخیر در انزال کمک می کند اما کاندوم های خاردار لذت بیشتری به شریک جنسی شما می دهد. برای کسب آگاهی بیشتر در این زمینه از مشاوره جنسی مشورت بخواهید.

 

تماس با مشاور

کاندوم تاخیری چیست؟

کاندوم‌های برای لذت طولانی‌مدت یا کاندوم‌های تاخیری، کاندوم‌هایی هستند که مخصوصاً برای کمک به مردانی که دچار انزال زودرس هستند، ساخته شده‌اند. کاندوم های با ماندگاری ویژه برای به تاخیر انداختن انزال و طولانی شدن رابطه جنسی طراحی شده اند تا او بتواند لذت جنسی را تا آنجا که می خواهد طولانی کند. کاندوم های ماندگار چیزی نیست جز کاندوم که دارای روان کننده مخصوص در نوک کاندوم است. این روان کننده همان چیزی است که باعث می شود مرد در رختخواب ماندگاری بیشتری داشته باشد. روان کننده در نوک کاندوم تاخیری، بی حسی موضعی است که باعث می شود اندام تناسلی مردان در هنگام استفاده توسط مردان کمی بی حس شود.

به طور معمول، کاندوم های زمان اضافی برای لذت طولانی مدت دارای بافت ساده و دارای مقداری بنزن هستند. چگونه آن را جالب تر می کنید؟ با افزودن چند ویژگی آزمایش شده و اثبات شده که لذت یک عمر را در یک شب به شما و شریک زندگیتان می دهد. آنها چه هستند؟ خوب، این ویژگی های بهترین کاندوم است – چگونه شکل می‌گیرد، پوشیدن آن چقدر راحت است؟ چه ویژگی های خاصی دارد - بافت هایش چطور است، نقطه چین یا آجدار یا نقطه چین و آجدار، روان کاری شده.

1-کاربرد کاندوم های تاخیری

کاندوم‌های تاخیری به مردان کمک می‌کند تا با دوره‌های طولانی‌مدت عشق‌بازی، همسرش را کاملاً طولانی‌تر از حد معمول تحریک کنند و او را با میل عاشقانه‌ای که کاملاً با سرگرمی تزئین شده است، سوق دهد. اکنون می توان رابطه را بدون وقفه برای مدتی غیرقابل تصور ساخت که به طور قابل ملاحظه ای هیجان را در طول هر جلسه عشق ورزی افزایش می دهد. این باعث می شود جلسه عشق ورزی بی سابقه باشد که او هرگز با آن روبرو نشده است. همسرتان خوشحال خواهد شد و شما در چشمان جذاب او ابرقهرمان خواهید بود.در این رابطه مقاله نام علمی کاندوم در داروخانه پیشنهاد می شود.

2-فرق کاندوم تاخیری با خاردار | عشق ورزی بیشتر با کاندوم های تاخیری

کاندوم تاخیری بهترین کاندوم برای ماندگاری طولانی تر است زیرا به زوج ها کمک می کند تا جلسه عشق ورزی را با روان کننده مخصوص ساخته شده برای این هدف طولانی تر کنند، که به وسیله آن می توان عشق خود را برای چندین ساعت جستجو کرد و با ساییدن دیواره ظریف و خیس واژن او برای مدت طولانی تری به اوج رساند. این کاندوم با هر حرکت این طرف و آن طرف در درون او در اگزوسفر لذت پرواز کند. کاندوم‌های تاخیری اوج عمدتاً برای مواجهه با تجربه جنسی نیروبخش و رسیدن به اوج لذت در طول مقاربت ساخته شده‌اند. برای آشنایی با طرز استفاده از کاندوم های تاخیری کلیک کنید.

انزال زودرس (PE) معمولا زمانی اتفاق می افتد که فردی که آلت تناسلی دارد در عرض 1 دقیقه پس از فعالیت جنسی انزال می کند. سازندگان کاندوم های مختلف ادعا می کنند برای افراد مبتلا به PE یا کسانی که می خواهند در طول رابطه جنسی دوام بیشتری داشته باشند مفید است.

3-کاندوم های تاخیری چگونه کار می کنند؟

انواع کاندوم های تاخیری، انزال را به تاخیر می اندازند، رابطه جنسی را طولانی می کنند و با ایجاد حساسیت زدایی، تحریک را طولانی می کنند.آنها این کار را به چند روش مختلف انجام می دهند. به عنوان مثال، در حالی که اکثر برندها کاندوم های خود را برای داشتن مانع نازک و تجربه حداکثر احساس به بازار عرضه می کنند، یک مانع ضخیم تر ممکن است تحریک را کاهش داده و باعث طولانی تر شدن زمان انزال شود.

بسیاری از کاندوم های پلی اتیلن با دوام طولانی تر از کاندوم های استاندارد ضخیم تر هستند و می توانند از تحریک بیش از حد جلوگیری کنند.برخی از کاندوم ها حاوی یک ماده بی حس کننده مانند بنزوکائین یا لیدوکائین هستند که برخی از داروهای بدون نسخه (OTC) برای تسکین درد شامل می شوند.بنزوکائین و لیدوکائین ترکیبات رایج در دستمال مرطوب و اسپری برای پلی اتیلن هستند.

4-مواد مورد استفاده در کاندوم های تاخیری

بسیاری از کاندوم های پلی اتیلن با دوام طولانی تر از کاندوم های استاندارد ضخیم تر هستند و می توانند از تحریک بیش از حد جلوگیری کنند.برخی از کاندوم ها حاوی یک ماده بی حس کننده مانند بنزوکائین یا لیدوکائین هستند که برخی از داروهای بدون نسخه (OTC) برای تسکین درد شامل می شوند.بنزوکائین و لیدوکائین ترکیبات رایج در دستمال مرطوب و اسپری برای پلی اتیلن هستند. یک بررسی در سال 2017 بیان می کند که موادی مانند بنزوکائین یا لیدوکائین می توانند به طور موقت اعصاب آلت تناسلی را از بین ببرند که ممکن است به درمان زودانزالی کمک کند.

انزال زودرس (PE) معمولا زمانی اتفاق می افتد که فردی که آلت تناسلی دارد در عرض 1 دقیقه پس از فعالیت جنسی انزال می کند. کاندوم های مختلف ادعا می کنند برای افراد مبتلا به PE یا کسانی که می خواهند در طول رابطه جنسی دوام بیشتری داشته باشند مفید است.

 کاندوم خاردار

معرفی کاندوم خاردار

کاندوم خاردار یک وسیله بهداشتی طرح دار است که برای مراقبت جنسی استفاده می شود. این محصول تنوع زیادی دارد و متقاضیان زیادی در بازار دارد. کاندوم ها معمولاً بر اساس ظاهر، ویژگی های کاربردی و مواد به کار رفته در ساختارشان طبقه بندی می شوند و زوج ها بر اساس نیاز خود از آن استفاده می کنند.

از انواع این نوع کاندوم می توان به کاندوم معمولی، کاندوم ژله ای، کاندوم بسیار بزرگ و یا کاندوم فضایی اشاره کرد. این نوع کاندوم بر روی بدنه خود تعدادی برآمدگی دارد. این برجستگی ها گرد هستند و قسمت داخلی یا خارجی کاندوم خارج شده است. نوع داخلی این برآمدگی فقط برای تماس با آلت مردانه در نظر گرفته شده است و نوع خارجی آن وظیفه تحریک زنان را بر عهده دارد. البته نوعی کاندوم میخ دار نیز وجود دارد که دارای برآمدگی های داخلی و خارجی است.

فرق کاندوم تاخیری با خاردار | مزایای کاندوم خاردار

اکثر مردم بر این باورند که کاندوم فقط برای پیشگیری از بیماری های مقاربتی و جلوگیری از بارداری قابل استفاده است، اما امروزه کاربران نیز از این محصول برای ایجاد تنوع، ایجاد لذت جنسی و داشتن ارگاسم با کیفیت بالاتر استفاده می کنند. همانطور که قبلا ذکر شد، کاندوم خاردار کاربردهای مختلفی دارد. دسته اولی که از این محصول استفاده می کنند در اوج لذت به دنبال رابطه جنسی هستند و دسته دیگر خانم هایی هستند که به دلیل گشاد شدن دهانه رحم دیرتر این لذت را احساس می کنند و در نهایت دسته سوم متقاضیانی هستند که رابطه جنسی خشن را دوست دارند.

البته این نوع رابطه جنسی بیمارگونه است. به حساب می آید. البته استفاده از این محصول کاملا سلیقه ای است، اما دسته دوم زنانی را شامل می شود که به دلیل سن و زایمان، دهانه رحم آنها مانند گذشته نیست و دیواره واژن تحریک نمی شود.  به همین دلیل استفاده از کاندوم خاردار برای این گروه کاملا منطقی و درست به نظر می رسد.

فرق کاندوم تاخیری با خاردار | عوارض کاندوم خاردار

کاندوم خاردار مانند سایر انواع کاندوم ابزاری بهداشتی است که از انتقال عفونت جلوگیری می کند و از بارداری جلوگیری می کند. همچنین منجر به لذت بیشتر در رابطه جنسی برای زوج ها می شود، اما باید به صورت منطقی از آن استفاده کرد. با وجود مزایای این محصول؛ استفاده زیاد از آن نیز عوارضی را به همراه دارد. از بین رفتن نرمی انواع واژن، تخریب روحی و روانی و ایجاد خراش در دهانه رحم نمونه هایی از مضرات استفاده زیاد از کاندوم خاردار است. بنابراین بهتر است زوج های جوان بیش از حد از این محصول استفاده نکنند تا طراوت واژن حفظ شود و قدرت جنسی آنها در دراز مدت تحلیل نرود.

معمولا استفاده از این کاندوم باعث درد نمی شود و برای بعد از زایمان و برای تحریک بیشتر دیواره های واژن در زوج های مسن مناسب است. این محصول برای زوج هایی که به تازگی رابطه خود را شروع کرده اند توصیه نمی شود. این کاندوم مانند سایر کاندوم ها وسیله ای برای بهداشت جنسی است که از انتقال بیماری و عفونت جلوگیری می کند و باعث ایجاد زخم نمی شود. حساسیت نیز یکی از مواردی است که در برخی افراد دیده می شود. این افراد می توانند از کاندوم استفاده کنند که مواد آن با پوست آنها سازگار است.

 فرق کاندوم تاخیری با خاردار

فرق کاندوم تاخیری با خاردار

همانطور که گفته شد کاندوم باید با توجه به نوع نیاز استفاده شود. کاندوم های معمولی و کاندوم های خاردار کاربردهای مشابهی دارند، اما از کاندوم های خاردار نیز برای ایجاد لذت بیشتر در رابطه جنسی استفاده می شود. افرادی که بیشتر رابطه جنسی دارند طبیعتا نیاز به ایجاد تنوع دارند به همین دلیل برای ایجاد لذت بیشتر و افرادی که در ابتدای آمیزش هستند و یا افرادی که رابطه جنسی با تنوع کمتری دارند افراد توصیه می شود از کاندوم خاردار برای افزایش کیفیت رابطه جنسی استفاده کنند. انهایی که به راحتی ارضا می شوند؛ بهتر است از کاندوم معمولی استفاده کنید.

در مورد رابطه جنسی محافظت شده، مردم همیشه یک سوال دارند که چه کاندومی مناسب است؟ پاسخ ها از فردی به فرد دیگر متفاوت است زیرا هر فردی انتظار چیزهای متفاوتی در رابطه جنسی دارد. برخی عاشق تحریک افزایش یافته توسط اصطکاک هستند در حالی که برخی دیگر می خواهند با بدن شریک خود احساس نزدیکی کنند. بنابراین چه نوع کاندوم هایی راحت هستند؟

فرق کاندوم تاخیری و با خاردار در کاربردشان

کاندوم تاخیری بهترین انتخاب برای کسانی است که فکر می کنند هر چه مدت زمان رابطه جنسی طولانی تر باشد، لذت بیشتری دارد. استفاده از کاندوم تاخیری به شما در طولانی شدن لذت جنسی کمک می کند. این کاندوم می تواند در به اوج لذت رساندن زنان کمک کند. این کاندوم ها از مواد بازدارنده بنزوکائین ساخته شده اند که باعث طولانی تر شدن زمان رابطه جنسی می شود و در نتیجه لذت بیشتری را ایجاد می کند. کاندوم دارای لاتکس طبیعی مرغوب بوده و کیفیت آن در حد استانداردهای جهانی می باشد. با لذت بیشتر، عشق طولانی تر می شود و شریک زندگی شما لذت بیشتری می برد.

برای افرادی که عاشق اصطکاک در حین رابطه جنسی هستند، کاندوم خاردار راحت ترین گزینه است. کاندوم خاردار لذت جنسی شدیدی را به ارمغان می آورد تا شما را در همه جا به وجد بیاورد. ترکیب منحصربه‌فرد نقاط برجسته یا همان خارها لذت اصطکاک را افزایش می‌دهد که هر بار که به آن نفوذ می‌کنید، شریک زندگی شما را راضی می‌کند.

 

ویژگی های یک کاندوم مناسب

انتخاب یک کاندوم مناسب به عوامل مختلفی بستگی دارد:

  • مواد: برخی از افراد ممکن است به لاتکس، رایج ترین ماده برای کاندوم، حساسیت داشته باشند. آنها ممکن است جایگزین های غیر لاتکس مانند کاندوم های پلی ایزوپرن را انتخاب کنند. در اینجا با آلرژی به کاندوم لاتکس آشنا شوید.
  • ایمنی: برخی از کاندوم های پلی اتیلن حاوی مواد فعالی مانند بنزوکائین هستند. با این حال، بی حس کننده های موضعی ممکن است برای برخی افراد عوارض جانبی داشته باشند. به عنوان مثال، در حالی که بنزوکائین است، افراد با سابقه کاهش عملکرد ریه باید از آن اجتناب کنند. برخی افراد نیز به آن حساسیت دارند.
  • اندازه: کاندوم ها در اندازه های مختلف هستند که ممکن است بر راحتی و قابلیت استفاده تأثیر بگذارد. مهم است که کاندوم مناسبی پیدا کنید. نحوه پیدا کردن اندازه مناسب کاندوم را در اینجا بیاموزید.
  • ضخامت: برخی افراد ممکن است کاندوم های ضخیم تر را به بی حس کننده های موضعی ترجیح دهند. یک مطالعه سال 2016 نشان می دهد که کاندوم های ضخیم برای ماندگاری طولانی تر نیز مفید هستند. با این حال، یکی از نکات منفی آنها این است که می توانند حساسیت را کاهش دهند، که لذت را کاهش می دهد.
  • بافت: برخی از افراد ممکن است یک نمای بیرونی بافت دار را برای افزایش رضایت زناشویی خود ترجیح دهند.

در این مقاله سعی شد فرق کاندوم تاخیری با خاردار بیان شود. مهمترین فرق هدف و کاربرد آن ها است. بنابراین وقتی سوالی دارید که "کدام نوع کاندوم بهتر است؟" باید به هدف و نیاز خود نگاه کنید. در این رابطه می توانید از مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی مشورت بخواهید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*