ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

تنوع در سکس | چگونه سکس متفاوتی داشته باشیم؟

خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با تنوع در سکس  پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.


تنوع در سکس
و اینکه در یک رابطه همیشه شور و هیجان وجود داشته باشد بسیار مهم است. می‌توان از راه تنوع دادن به نحوه برقراری رابطه، سلامت سکس و روابط جنسی را تضمین کرد. خلاقیت به خرج دادن و یا استفاده از بازی‌های جنسی، می‌تواند به شما کمک کند تا روابط متنوع‌تری را تجربه کنید.

عدم مهارت در انجام روابط جنسی لذت بخش منجر به اختلالات ناخوشایندی در زندگی زوجین می شود. مشاوره های جنسی می توانند در کسب مهارت و برطرف نمودن مشکلات مرتبط موثر باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره جنسی کلیک کنید.
گیف تنوع در سکس

راه‌های ایجاد تنوع در سکس

تنوع در سکس می‌تواند بر کیفیت رابطه در طولانی مدت اثرگذار باشد. می‌توانید با سرچ در اینترنت، دیدن فیلم و یا خلاقیت خودتان در سکس یا رابطه جنــسی تنوع ایجاد کنید. متنوع بودن در نوع برقراری رابطه و سکس می‌تواند هیجان را در دو طرف بیشتر و شور و حرارت بینشان را حفظ کند. در زیر به عواملی می‌پردازیم که باعث ایجاد رابطه متنوع می‌شود

1- معاشقه

سعی کنید حتما قبل از سکس معاشقه داشته باشید. این موضوع خصوصا در اولین رابطه جنسی بسیار اهمیت دارد. معاشقه موجب آمادگی بیشتر شده و استرس طرفین را از بین می برد.

برای آگاهی بیشتر درباره عشق بازی با همسر کلیک کنید.

2- بازی‌های جنسی

می‌توانید از بازی های جنسی مختلفی که وجود دارند استفاده کنید. بعضی بازی ها با نرده، تاس و یا کارت  و بعضی نیز تلفیقی از همه آن‌ها هستند.

3- پیش‌قدمی زنان متفاوت ترین تنوع جنسی

این بار می‌توانید شما پیش قدم برای رابطه یا سکس باشید. این تصور غلط را دور بریزید که ممکن است به چشم هرزه‌ها به شما نگاه کند. درخواست رابطه از طرف زن می‌تواند خاطره خوبی را در ذهن طرف مقابل ثبت کند.

4- استفاده از یک چشم‌بند برای تنوع در سکس

با یک چشم‌بند چشمهایش را ببیندید و اجازه ندهید که حرکت بعدی‌تان را پیش بینی کند. این‌کار از جذابیت زیادی برخوردار است. طبق فیزیولوژیک بدن، اگر چشم ها بسته باشند مغز سعی می‌کند تا آن را تصور کند. اینگونه می‌توانید هرچه بیشتر باعث برانگیختگی جنــسی همسرتان شوید.

5- ساعت تعیین کنید

یک ساعت از روز را به عنوان ساعت عاشقی تان تعین کنید. با این کار همیشه و در همان ساعت به یاد یکدیگر خواهید بود. یکی از رموز رابطه جنسی موفق، عدم تحمیل آن به طرف مقابل است. معمولا میزان تمایل و آمادگی زنان به نزدیکی کمتر از مردان است. بنابراین برای برقراری ارتباط باید از لحاظ روحی و حسی او را آماده نمایید. برای کسب آگاهی در خصوص آمادگی برای رابطه زناشویی کلیک کنید.

6- تنوع در سکس با گفتن جملات زیبا 

کلماتی وجود دارند که می توانید کارهای خارق العاده کنید و قبل از رابطه جنسی از آن‌ها استفاده کنید. کلماتی مانند

«دوسِت دارم»

«عشق پاك من»

« آشنايی و ازدواج با تو، بزرگترين شانس زندگی منه»

«بهترين دوست من در تمام دوران زندگيم تو هستی»

«تو اين دنيا هيچكس براي من مثل تو نمی‌شه»

«بدون تو هيچ چیز رو دوست ندارم و با تو به همه چيز مي‌رسم»

«مي‌خوام هميشه با تو باشم»

«دنيای بدون تو رو حتي تصور هم نمي‌تونم كنم»

«هميشه تو رو از خدا مي‌خواستم و به آرزوم رسيدم»

«روياها و آرزوهای من با وجود تو محقق میشه»

«تو خيلی خيلی برای من عزيزی»،

«تو باعث شدی که ما، توی زندگی خوشبخت بشيم»

«تو، زندگيمو دگرگون كردی و ...»

7- ویژگی‌های بدنی طرف مقابل خود را بشناسید

سعی کنید اطلاعات دقیقی از آناتومی بدنش داشته باشید. بدانید که دقیقا روی چه چیزی حساس است و چطور بیشتر تحریک می‌شود. شناخت نقاط حساس بدن زن می تواند در به اوج رساندن لذت جنسی او بسیار موثر باشد. همچنین شناخت نقاط تحریک پذیر آقایان برای خانم های نیز ضروری است تا رابطه ای گرم را تجربه کنند.

8- حالت جنسی‌تان را عوض کنید

می‌توانید برای تنوع در سکس، از پوزیشن‌های جنسی مختلفی استفاده کنید. حرکاتتان غافلگیرانه و غیر قابل حدس باشد. می‌توانید برخلاف روال عادی، ساعتی از روز را به جای شب برای سکس انتخاب کنید. همچنین سکس را در جاهای مختلف منزل تجربه کنید.

9- برای تنوع در سکس با بدن همسرتان بازی کنید

اگر نقطه‌ای از بدن همسرتان را برای بوسیدن انتخاب می کنید، حرکات را مثل همیشه و چرخشی جلو نبرید. برای تــحریک همسر بگذارید هدف بعدی غیر قابل حدس باشد. وقفه ایجاد کرده و یا جای دیگری را برای ادامه دادن انتخاب کنید.

10- صحبت کنید

در حین سکس، کوتاه اما زیبا صحبت کنید. درباره خوبی‌ها و محبت‌هایش صحبت و او را تحسین کنید. داشتن مهارت های معاشقه خصوصا در شب زفــاف می تواند اثرات مثبتی در روابط بعدی جنسی و استقبال طرف مقابل از رابطه باشد.

11- لباس و آرایش جدید تنوعی متفاوت 

اول از همه تلاش کنید تا لباس‌های مورد علاقه همسرتان که مناسب سکس و رابطه باشند را شناسایی کنید و رنگ‌های تحریک کننده و لباس‌های جدیدی بپوشید. رنگ قرمز و تحریک جنسی مردان راهکار به اثبات رسیده ای است و درصد موفقیت بالایی دارد. آرایشتان را عوض کنید و بگذارید شگفت‌زده شود.

12- ناز و عشوه گری باعث ایجاد تنوع در سکس 

اگر همیشه بی دردسر سکس داشتید، این بار کمی ناز کنید و عشوه بریزید. برقصید و بگذارید برای بدست آوردن تان تلاش کند. اگر بلافاصله تسلیم شوید، آتش جنسی اش سریع خاموش می‌شود. برای کسب مهارت و آموزش سکس متنوع غافل نشوید و برای روش های مختلف تلاش کنید.

13- بعد از سکس

بعد از تمام شدن سکس، درباره رابطه تان صحبت کنید و او را تحسین کنید. می‌توانید برای تشکر او را به یک معاشقه دوباره دعوت کنید. برای کسب آگاهی بیشتر مقاله بعد از انزال چه کنیم را مطالعه فرمایید.

14- محیط تان را برای تنوع در سکس عوض کنید

محل سکس را عوض کنید و نگذارید جای مشخصی برایش در نظر گرفته شود. سعی کنید در مکان سکس نیز تنوع به خرج دهید.بهترین مکان برای رابطه زناشویی را انتخاب کنید. البته این مورد برای افرادی که اضطراب دارند توصیه نمی‌شود.


اینفوگرافیک تنوع در سکس
اینفوگرافیک تنوع در سکس

سخن آخر
باورهای غلط در ازواج، شرم و خجالت، عدم مهارت بازگو نکردن نیازهای جنسی و یکنواختی روابط جنسی همگی عواملی هستند که زندگی زناشویی را با مشکلات ریز و درشتی مواجه می سازند. این یک واقعیت است که زوجین بیشترین حس صمیمیت را در زمان رابطه جنسی احساس می کنند. بنابراین مشکلات ناشی از عدم مهارت می تواند صمیمیت زناشویی را مختل کرده و نابود کند. مرکز مشاوره حامی هنر زندگی آماده است تا پاسخگوی سوالات شما در زمینه مشکلات جنسی باشد. همچنین می توانید برای مشاوره جنسی به این مرکز مراجعه کرده و یا به صورت تلفنی مشاوره دریافت نمایید . برای کسب اطلاعات در خصوص مشاوره تلفنی کلیک کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*