ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7
ما از ساعت 9:00 الی 19:00 در خدمت شما عزیزان هستیم!
جردن- خیابان 33 پلاک 50 واحد 7

جذب دختران مغرور | چگونه دختران مغرور را جذب خود کنیم ؟


خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با جذب دختران مغرور پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.


برای این که در جهت جذب دختران مغرور موفقیت آمیز عمل کنید، ابتدا لازم است کمی بیشتر دختران را بشناسید. دختران مغرور دخترانی هستند که ترس از شناخته نشدن و بی مهری دارند. آن‌ها برای این که مورد بی توجهی قرار نگیرند، از سپر بی توجه بودن به اطرافیان استفاده می‌کنند. این دختران ممکن است به دلیل رفتارهایی که دارند از جانب هم جنس‌های خود نیز طرد بشوند. این در حالی است که برخی از زنان باور دارند برای پیشرفت و سرآمد بودن در جامعه، مغرور بودن لازم است. برای علاقه‌مند کردن دختران به خود نیاز به یادگیری مهارت‌های ارتباطی با آن‌ها را دارید. میتوانید در این زمینه از مشاوره روابط عاطفی کمک بگیرید.


گیف جذب دختران مغرور

جذب دختران مغرور | غرور چیست ؟

غرور چیست ؟

غرور یکی از هیجان‌های خودآگاه است. هیجان‌های خود آگاه هیجان‌هایی هستند که باعث می‌شوند تا خودپنداره‌ی افراد، یعنی تصوری که آن‌ها از خودشان دارند، تغییر کند. همه ما به هنگام موفقیت در چالش‌های زندگی غرور را حس می‌کنیم. این غرور به ما می‌فهماند که ما در زندگی در کجا قرار داریم.

معمولا با توجه به درجه سختی چالش برای ما، غرور ما بعد از موفقیت در آن افزایش می‌یابد. اما این تنها راه برای افزایش غرور نیست. افرادی وجود دارند که بدون داشتن چالشی خاص در زندگی و بدون سپری کردن سختی‌ها، همواره مغرور هستند. برای اطلاع از چگونگی شروع رابطه عاشقانه کلیک کنید.

 

اینفوگرافیک چگونه دختران مغرور را جذب خود کنیم

اینفوگرافیک چگونه دختران مغرور را جذب خود کنیم

خودشیفتگی یا غرور؟

خودشیفتگی حالتی است که فرد دائما دغدغه خودش را دارد. احتمالا از نزدیک و یا در شبکه‌های اجتماعی افرادی را دیده‌ایم که تمایل دارند، بیش از حد زندگی خود را به بقیه نشان دهند. آن هم بخش‌هایی از زندگی شان را که معمولا دیگران تمایلی به نشان دادن یا دیدنش ندارند.

اما افراد مغرور این گونه نیستند. آن‌ها مرموزند و در نگاه اول به نظر می‌رسد آن‌ها تمایلی برای نزدیک کردن دیگران به خودشان ندارند اما در باطن چنین نیست. بنابراین خودشیفتگی را با غرور اشتباه نگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اختلال شخصیت خودشیفته کلیک کنید.

 

جذب دختران مغرور | چرا بعضی از دختران مغرورند؟

خودشیفتگی یا غرور؟

غرور در برخی دختران می‌تواند به سه دلیل عمده بروز کند؛ وضعیت شغلی و تحصیلی والدین، دوران کودکی و همبازی‌ها، ناتوانی در برقراری ارتباط. غرور در شخصیت افراد اغلب محافظی در برابر آسیب دیدن و ضربه خوردن آن‌هاست. غرور باعث می‌شود فرد مغرور احساس کند کسی قرار نیست به او انقدر نزدیک شود که آسیب‌زا شود و یا او را طرد کند.

دختران مغرور با استفاده از این سپر همواره باوری را در خود پرورش می‌ دهند که به آن‌ها می‌گوید: دیگران ارزش نزدیک شدن به من را ندارند و من از بقیه برتر هستم. اما این سپر برتر بودن یک سپر شکننده است که فرد نمی‌تواند مدت زیادی خود را با آن مشغول کند. دختران مغرور معمولا از ارتباطات کم خود نیز ناراضی هستند. برای درک بیشتر توصیه می‌کنیم به مقاله شناخت زنان مراجعه کنید.

غرور کاذب آن‌ها به دلیل ارتباطات اولیه با پدر و مادرشان پیش می‌آید. معمولا پدر و مادر این افراد تحصیلات بالایی داشته و بیشتر وقت خود را صرف کار و شغلشان می‌کرده‌اند. آن‌ها در کودکی همبازی‌های بزرگ‌تر از خود داشته و معمولا ساعات زیادی را تنها بوده‌اند.

این تنهایی در دوره کودکی خود باعث می‌شود تا آن‌ها در فراگیری روش‌های ارتباطی نیز ناکام بمانند. در واقع آن‌ها علاوه بر این که تمایل زیادی به برقراری رابطه با افراد دیگر دارند اما نمی‌توانند به خوبی از پس روابط اجتماعی بربیایند.

 

توقعات دختران مغرور

چرا بعضی از دختران مغرورند؟

با توجه به مسائلی که گفته شد دختران مغرور دوست دارند تا نیاز و ناکامی را که در دوره کودکی در ارتباط با والدینشان حس کرده‌اند را در روابط عاطفی شان ارضا کنند. بدین صورت که آن‌ها مانند کودکان نوزاد دائم در حال درخواست توجه هستند و هرچیزی که شما را به عنوان شریک عاطفی به خود مشغول کند تهدیدی به حساب می‌آورند.

آن‌ها دوست دارند که شما همواره، تنها و فقط درگیر او باشید. بدیهی است که هیچ کس نمی‌تواند تمام توجه خود را منحصرا بر روی یک فرد متمرکز کند. از طرفی دیگر آن‌ها از قبول مسئولیت سرباز می‌زنند و نمی‌توانند مسئولیت رابطه را پذیرا باشند.

آن‌ها با رفتارشان به شما می‌فهمانند که قرار نیست ارتباط دو طرفه ای را با شما ادامه دهند و نیازمند یک مراقبی هستند تا بدون وقفه به آن‌ها سرویس دهد. برای آگاهی از تفاوت زن و مرد از دیدگاه روانشناسی کلیک کنید.

 

جذب دختران مغرور | چگونه دختران مغرور را جذب خود کنیم؟

گفتیم که دختران و به صورت کلی‌تر انسان‌های مغرور بدون دست آوردی خاص خود را بسته نگه می‌دارند و اجازه نمی‌دهند دیگران به آن‌ها نزدیک شوند. آن‌ها تلاش‌های شما برای دوستی را نادیده می‌گیرند و با هربار تلاش، شما را بیشتر پس می‌زنند. باور عامیانه ای وجود دارد که هرچه بیشتر در روابط به افراد نزدیک‌تر شوید آن‌ها را بیشتر دور می‌کنید و هرچه بی توجه‌تر باشید بیشتر آن‌ها را وادار می‌کنید تا به شما نزدیک شوند.

این باور درباره‌ی این افراد درست است. اگر می‌خواهید دختران مغرور را به دست بیاورید، باید در رابطه با توجه به آن‌ها احتیاط کنید. باید آرام آرام به آن‌ها نزدیک شوید. به اندازه کم به آن‌ها توجه نشان دهید و به آن‌ها بفهمانید که آن‌ها را می‌فهمید. متوجه رفتارها و دلایل رفتارشان می‌شوید. از این جا به بعد باید به آن‌ها اجازه دهید که آن‌ها به سمت شما بیایند.

درواقع همواره باید یک ضربه به نعل و یک ضربه به میخ بزنید. بسیاری از پسران در مواجه با دختر مورد علاقه خود نمی‌دانند چگونه به برقراری ارتباط بپردازند. در این زمینه پیشنهاد می‌کنیم مقاله نحوه ارتباط با یک دختر را مطالعه کنید.

 

روش‌های جذب دختران مغرور

چگونه دختران مغرور را جذب خود کنیم ؟

1- افزایش اعتماد به نفس

در جمع‌های مختلف راحت صحبت کنید و نظرات خود را بیان کنید. سعی کنید همیشه صدای قاطع و واضح داشته‌باشید. دختران مغرور معمولا جذب پسران با اعتماد به نفس می‌شوند. دختران مغرور همیشه گمان می‌کنند با اعتماد به نفس ترین فرد جمع هستند. بنابراین با رفتار و گفتار خود به او نشان دهید اشتباه می‌کند. به خود اطمینان داشته‌باشید. این موضوع باعث می‌شود دختران مغرور نیز به شما اعتماد کنند و جذبتان شوند.

2- جذب دختران مغرور | جلب اعتماد طرف مقابل

اعتماد دختر مورد علاقه خود را جلب کنید. در هر کاری که می‌توانید صادقانه به او کمک کنید. مانند مردی رفتار کنید که در مواقع سختی می‌توان به او تکیه کرد. اغلب دختران مغرور پسرانی را دوست دارند که به آن‌ها حس امنیت می‌دهند و حمایت‌گرند. معمولا دختران مغرور از کسی کمک نمی‌گیرند اما همین که حس کنند می‌توانند در مشکلات به شما اعتماد کنند برایشان جذاب است. برای آشنایی بیشتر با مهارت های ارتباطی کلیک کنید.

3- مرموز باشید

سعی کنید حس کنجکاوی دختران مغرور را تحریک کنید. خود را نسبت به او علاقه مند نشان دهید اما کمی مرموز باشید. برای مثال از دور به او لبخند بزنید اما سریعا نزدیکش نشوید. در این صورت متوجه می شود به او علاقه دارید و تمام روز منتظر حرکتی از جانب شما می‌شود. زمانی که در نهایت و در پایان روز به او نزدیک می‌شوید حس خوشایندی به او دست می‌دهد. این کار برای دختران مغرور جذاب است و آن‌ها را به سمتتان  جذب می‌کنند. در واقع به نوعی او را منتظر گذاشته‌اید. برای کسب آگاهی بیشتر در این زمینه به مقاله ارتباط موفق مراجعه کنید.

4- جذب دختران مغرور | توجه و ارزش

دختران مغرور علارغم رفتارهایشان نیازمند توجه هستند. در برخورد با دختران مغرور ارزش خود را نشان دهید و متقابلا نیز به او توجه کنید. زمانی که از موفقیت‌هایش صحبت می‌کند به او توجه کنید و موفقت‌های خود را نیز بیان کنید. از ویژگی‌های مثبت خود صحبت کنید اما لازم نیست اغراق کنید.

 

برخورد با دختران مغرور در رابطه عاطفی

در برخورد با دختران مغروری که با آن‌ها در رابطه عاطفی هستید راه‌کارهای زیر می‌توانند کمک کننده باشند. همچنین پیشنهاد می‌کنیم مقاله روابط دختر و پسر را مطالعه کنید.

۱.به چالش کشیدن: به چالش کشیدن بدین منظور است که شما بتوانید تا فرد را با واقعیات زندگی رو به رو کنید. اما این کار ممکن است آسیب‌هایی در پی داشته باشد. اگر در انجام این کار زیاده روی کنید ممکن است با خشم او مواجه شوید و ممکن است شریک مغرورتان آن را بی احترامی برداشت کند.

۲. روان درمانی:روان درمانی چیست؟ با توجه به نوع مشکل روان درمانگران می‌توانند با تکنیک‌های مختلف از جمله ایجاد چالش با سپر غرور آن‌ها به مبارزه پرداخته و دختران مغرور را برای زندگی سالم آماده کنند. برای اطلاع در مورد روان درمانی کلیک کنید.

سوالات متداول

خصوصیات دختران مغرور چیست؟

دختران مغرور معمولا تمایلی برای ارتباط با شما از خود نشان نمی‌دهند و ممکن است پیشنهادات شما را رد کنند. دختران مغرور کمتر در جمع حاضر می‌شوند و خود رأی هستند. دختران مغرور معمولا انتقاداتی که به آن‌ها وارد می‌شود را نمی‌پذیرند.

نشانه‌های عاشق شدن دختر مغرور کدام‌اند؟

دختران عاشق هر چقدر هم که مغرور باشند نسبت به فردی که به او علاقه دارند حساس می‌شوند و دائما او را زیر نظر دارند. دختران مغرور به رفتار و ظاهر و حرف زدن شما بسیار توجه می‌کنند و ممکن است زیاد به چشمانتان خیره شوند. برای دریافت مشاوره روانشناسی از مرکز مشاوره حامی هنر زندگی کلیک کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز نشانه گذاری شده اند*